Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze.
Słoneczka świetnie się bawiły. Była zabawa na dmuchańcach, placu zabaw, spotkanie z dinozaurem, zwiedzanie mini zoo, karmienie danieli i kóz, szukanie szkieletu dinozaura oraz lody i zakupy w sklepiku.
















































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz