sobota, 6 czerwca 2026

Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze

 Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze.

Słoneczka świetnie się bawiły. Była zabawa na dmuchańcach, placu zabaw, spotkanie z dinozaurem, zwiedzanie mini zoo, karmienie danieli i kóz, szukanie szkieletu dinozaura oraz lody i zakupy w sklepiku. 











































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...