poniedziałek, 13 kwietnia 2026
piątek, 3 kwietnia 2026
Wielkanocne śniadanko
Jak co roku z okazji świąt wielkanocnych zjedliśmy uroczyste śniadanie i złożyliśmy sobie życzenia. Po śniadaniu dzieci wykonały zadania świąteczne, a na koniec poszukiwały czekoladowych jajeczek.
Dziękuję rodzicom za dostarczenie nam czekoladowych jajeczek.
Dziękuję mamie Hani i Huberta za pyszne babeczki, a mamie Zosi za wielkanocne ciasteczka.
Szczególne podziękowania dla babci Huberta Cz. za własnoręcznie zrobione zajączki - przytulanki dla każdego przedszkolaka.
Wycieczka do pałacu w Chichach
Warsztaty wielkanocne w pałacu w Chichach. Dzieci podczas warsztatów zrobiły wielkanocne talerzyki z gliny, poszukiwały czekoladowych jajeczek, a na zakończenie zjadły pyszne kiełbaski z ogniska i wypiły rozgrzewającą herbatę.
Sejmik Dziecięcy
Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...




































































