piątek, 3 kwietnia 2026

Wielkanocne śniadanko

 Jak co roku z okazji świąt wielkanocnych zjedliśmy uroczyste śniadanie i złożyliśmy sobie życzenia. Po śniadaniu dzieci wykonały zadania świąteczne, a na koniec poszukiwały czekoladowych jajeczek. 

Dziękuję rodzicom za dostarczenie nam czekoladowych jajeczek. 

Dziękuję mamie Hani i Huberta za pyszne babeczki, a mamie Zosi za wielkanocne ciasteczka. 

Szczególne podziękowania dla babci Huberta Cz. za własnoręcznie zrobione zajączki - przytulanki dla każdego przedszkolaka. 














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...