sobota, 6 czerwca 2026

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedszkolny reprezentowały Słoneczka: Kaja i Marcel. Podczas obrad sejmiku zaprezentowali swoje pomysły na temat "Jak dzieci aktywnie mogą spędzać czas?"

Brawo dla Kai i Marcela. 



Nauka pierwszej pomocy

 Dnia 2 maja gościliśmy w naszym przedszkolu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiechowie, dzięki którym mogliśmy nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. 



Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze

 Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze.

Słoneczka świetnie się bawiły. Była zabawa na dmuchańcach, placu zabaw, spotkanie z dinozaurem, zwiedzanie mini zoo, karmienie danieli i kóz, szukanie szkieletu dinozaura oraz lody i zakupy w sklepiku. 











































Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...