sobota, 6 czerwca 2026

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedszkolny reprezentowały Słoneczka: Kaja i Marcel. Podczas obrad sejmiku zaprezentowali swoje pomysły na temat "Jak dzieci aktywnie mogą spędzać czas?"

Brawo dla Kai i Marcela. 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...