Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedszkolny reprezentowały Słoneczka: Kaja i Marcel. Podczas obrad sejmiku zaprezentowali swoje pomysły na temat "Jak dzieci aktywnie mogą spędzać czas?"
Brawo dla Kai i Marcela.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz