wtorek, 12 maja 2026

Wizyta w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szprotawie

 Na zaproszenie mamy Huberta odwiedziliśmy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie. 

Dzieci podczas wycieczki poznały zawód nauczyciela, zapoznały się z uczniami, zwiedziły klasy oraz sale do integracji sensorycznej, w których świetnie się bawiły. Była to świetna lekcja integracji i nauka empatii.

Bardzo dziękujemy pani Annie Chmielewskiej - Smuk za zaproszenie. 









Szprotawa gotowa do majówki

Słoneczka wzięły udział w akcji "Szprotawa gotowa do majówki" organizowanej przez SzDK. 

 







Biało-czerwone zabawy

 Z okazji świąt majowych w naszym przedszkolu odbyły się ogólnoprzedszkolne zabawy z barwami narodowymi w roli głównej. 









Dzień Ziemi

Dzień Ziemi w naszym przedszkolu był doskonała okazją do budowania świadomości ekologicznej poprzez zabawę. Podczas tego dnia dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Uczyliśmy się segregować śmieci, śpiewaliśmy piosenki o naszej planecie, a podczas spaceru po szprotawskim rynku przypomnieliśmy mieszkańcom, iż należy dbać o naszą planetę. 

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...