Na zaproszenie mamy Huberta odwiedziliśmy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie.
Dzieci podczas wycieczki poznały zawód nauczyciela, zapoznały się z uczniami, zwiedziły klasy oraz sale do integracji sensorycznej, w których świetnie się bawiły. Była to świetna lekcja integracji i nauka empatii.
Bardzo dziękujemy pani Annie Chmielewskiej - Smuk za zaproszenie.


















































