wtorek, 12 maja 2026

Wizyta w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szprotawie

 Na zaproszenie mamy Huberta odwiedziliśmy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie. 

Dzieci podczas wycieczki poznały zawód nauczyciela, zapoznały się z uczniami, zwiedziły klasy oraz sale do integracji sensorycznej, w których świetnie się bawiły. Była to świetna lekcja integracji i nauka empatii.

Bardzo dziękujemy pani Annie Chmielewskiej - Smuk za zaproszenie. 









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...