piątek, 3 kwietnia 2026

Wycieczka do pałacu w Chichach

 Warsztaty wielkanocne w pałacu w Chichach. Dzieci podczas warsztatów zrobiły wielkanocne talerzyki z gliny, poszukiwały czekoladowych jajeczek, a na zakończenie zjadły pyszne kiełbaski z ogniska i wypiły rozgrzewającą herbatę. 






























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...