Z okazji dnia pszczoły naszą grupę odwiedziła mama Elizy - Pani Adrianna, która jest pszczelarzem.
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się: na czym polega praca pszczelarza, jakich narzędzi używa, jakie są rodzaje pszczół, co produkują pszczoły. Każdy mógł także podejrzeć z bliska żywe pszczoły oraz skosztować różnych rodzajów miodu. Słoneczka dostały także pokazowy ul, które pięknie pomalowały.
Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak dostał od pani Adrianny dyplom i nasionka kwiatów, które wysialiśmy następnego dnia na naszym placu.




























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz