wtorek, 22 kwietnia 2025

Śniadanie wielkanocne

Bardzo dziękujemy mamie Fabiana, Marcela i Antosia za babki i babeczki dostarczone na wielkanocne śniadanie. 
Wszystkim rodzicom dziękujemy za dostarczenie czekoladowych jajeczek. Szukanie ich po całej sali sprawiło dzieciom dużo radości. 







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...