wtorek, 22 kwietnia 2025

Konkurs wielkanocny

 W grupie Słoneczek odbył się wielkanocny konkurs na najpiękniejszy wianek wielkanocno-wiosenny. 

Wszystkie wianki były piękne i wszystkie prace zostały nagrodzone.

Pierwsze miejsce zajęła Nina. 

Drugie miejsce zajął Fabian. 

Trzecie miejsce zajął Hubert.

Dziękujemy za udział w konkursie.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...