wtorek, 12 maja 2026

Wizyta w salonie kosmetycznym

 Na zaproszenie mamy Kacperka udaliśmy się na wycieczkę do salonu kosmetycznego. 

Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się na czym polega praca kosmetyczki, oglądały różne przyrządy oraz mogły zobaczyć jak wygląda pielęgnacja cery podczas zabiegu, który wykonała mama Kacperka pani Sylwii. Wycieczka bardzo się dzieciom podobała i z pysznymi upominkami wróciły zadowolone do przedszkola. 

Bardzo dziękujemy pani Edycie Polowy za zaproszenie.






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...