poniedziałek, 6 października 2025

Wycieczka do salonu fryzjerskiego

Mama Bruna zaprosiła nas do swojego salonu fryzjerskiego. Pokazała nam swój salon i zaprezentowała swoją pracę. Dzieci miały okazję nauczyć się pleść warkoczyki. Na zakończenie każdy przedszkolak dostał prezencik. Po drodze odwiedziliśmy także mamę Antosia i jej salon kosmetyczny.

Bardzo dziękujemy mamie Bruna za zaproszenie.















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Sejmik Dziecięcy

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie co roku organizuje sejmik dziecięcy, który odbywa się w szprotawskim ratuszu. W tym roku Zespół Przedsz...